Styret 2019

Ta kontakt med den personen som har ansvar for det du trenger informasjon om eller i ditt distrikt.

Anne Holen

Leder

M: 473 36 637
E: ann-hole@online.no

Maigull Appelgren

Maigull Appelgren

Kasserer

M: 415 21 292

E: maigull@outlook.com

Frida Tove Meland

Sekretær

M: 905 85 209
E: fritom@online.no

Anne Grete Friberg

Redaktør Lin Nytt

M: 911 55 729
E: annegretefriberg@gmail.com

Kristina Bjureke

Styremedlem / Nettside

M: 952 00 804
E: kristina.bjureke@nhm.uio.no

Else Abrahamsen

Styremedlem

M: 475 23 648
E: else.hille.abrahamsen@lyse.net

Odny Opsal

Varamedlem

M: 958 63 360
E: odny.opsal@gmail.com

Kathrine H Bringsdal - Styremedlem

Kathrine H Bringsdal

Vask og stell av lin / Salg av frø og såpespon

M: 416 28 189
E: kathrine.bringsdal@outlook.com

Standard person

Anne Britt Fagernes Skaug

Beredningskontakt for maskinell beredning

M: 416 93 320
E: abf@ringsaker.kommune.no

Anne Holen

Beredningskontakt for maskinell beredning

M: 473 36 637
E: ann-hole@online.no

Standard person

Hege Randsborg

Revisor

E: hera@arkivverket.no

Gerd Wold Goddard

Gerd Wold Goddard

Valgkomite

M: 908 97 310
E: m.wog@online.no

Anne Holth Larsen

Anne Holth Larsen

Valgkomite

M: 900 30 589
E: anne.holth.larsen@gmail.com